brnowebdesign.com

NOVÝ WEB DOBŘE
A LEVNĚ

V BWD jsme vyvinuli unikátní přístup k projektu kde již nemusíte platit desetitisíce za novou webovou stránku. Naše unikátní know-how vám pomůže ušetřit na zhotovení vašeho nového webu tisíce korun.

CO VŠECHNO NABÍZÍME V TÉTO JEDINEČNÉ CENĚ?

Kompletní webovou stránku od 10000 Kč. V této ceně je již zahrnut profesionální responzivní design, veškeré změny textu a fotek a neustálá komunikace s projektovým manažerem. Postup při tvoření je jednoduchý a rychlý a je možné web spustit do dvou týdnů.

Web design

Kvalitní a profesionální webová stránka za nekonkurenční cenu. Na výběr budete mít 3 designy.

Responzivní web

Responzivita v době mobilů je základ a váš nový web bude fungovat perfektně na mobilech i tabletech.

Doména

Tato jedinečná nabídka zahrnuje i libovolnou doménu pro váš nový web .cz, .com, .eu, atd.

Seo

Součástí vašeho nového webu bude základní nastavení Seo pro vyhledávače.

Google analytics

Webová analýza pro váš nový web, kde budete mít možnost sledovat detailní informace o návštěvnosti vašeho webu.

Mouseflow

Budete mít také přístup k videím, které vám názorně ukáží jak se návštěvnici chovají na vašem webu a na co se nejvíc kliká.

Redakční systém

Součástí vašeho nového webu bude i  redakční systém, který je maximálně jednoduchý na úpravy obsahu vaší nové prezentace odkudkoliv a ihned.

Logo design

K vašemu novému webu vám také vytvoříme nové originální logo, které vám a vaší společnosti sedne na míru. Budete 100% vlastníky loga a budete mít možnost si vybrat z 10 designu.

REFERENCE

Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků

Brno Web Design nám nedávno vytvořil vysoce kvalitní a profesionální webové stránky. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a zaznamenali jsme zvýšený nárůst obratu”

“Chtěla bych poděkovat BWD designérskému týmu za vytvoření mého nového loga a webu. Vaše práce byla rychlá a svědomitá a jsem nad míru spokojená. Od svých klientů jsem obdržela velice uspokojivé komentáře na mé nove logo a webovou stránku, což mi pomohlo získat nove zákazníky. Rada bych doporučila tuto designérskou firmu komukoliv, kdo chce pro svůj business vylepšenou prezentací. V každém případe tuto firmu využiji v budoucnu znova. Mam totiž jistotu, že rádi pomohou a jsou důvěryhodní.

“Teď když je vaše práce na mém webu hotová, bych vám rad poděkoval za vaši výbornou práci. Veškeré vaše nápady byly znamenité a znamenitě jste odhadli přesně jak jsem si svůj finální web představoval. Vždycky jsem věděl, že se na vás dá spolehnout a nikdy jsem nepocítil prodlevu v jednáni s vaším týdnem. Veškeré grafické a designérské práce se povedli na jedničku. Přeji vám mnoho úspěchů do budoucna a těším se na další spolupráci.”

BWD nabízí širokou škálu dalších služeb v oblasti designu a

GRAFICKÉHO DESIGNU